DIAGNOSTYKA USG W CENTRUM MEDYCZNYM BIMED 

Współczesna medycyna opiera się przede wszystkim na diagnostyce. Wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań.

Obecnie badania diagnostyczne to nie tylko wywiad lekarski, badanie podmiotowe czy badania laboratoryjne. To przede wszystkim diagnostyka obrazowa (m.in. USG), która jest jednym z najszybszych i najlepszych narzędzi w ocenie stanu zdrowia pacjenta, a także rozpoznaniu większości schorzeń.

Szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych oferowany przez Centrum Medyczne Bimed umożliwi Państwu wczesne rozpoznanie choroby u pacjenta oraz postawienie prawidłowej diagnozy.

Wszystkie badania w naszym Centrum Medycznym wykonywane są na najwyższej klasy aparatach medycznych oraz opisywane są przez wykwalifikowanych lekarzy radiologów, posiadających wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej.

W naszej placówce wykonujemy badania jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, tkanek miękkich, piersi, doppler szyi i kończyn dolnych, ortopedyczne.


PRACOWNIA USG 

PRACOWNIA USG DOPPLER
  • dr n. med. Leszek Maruszewski poniedziałki 15:30-18:30 koszt badania 150zł (doppler szyi i kończyn dolnych)
  • lek. Liavon Novikau piątki 8:00-14:00 koszt badania 180zł (doppler szyi)
PRACOWNIA USG ORTOPEDYCZNE
  • lek. Tomasz Janczyk czwartki 16:00-18:00 koszt badania 180zł