USG Łódź

Diagnostyka USG w Centrum Medycznym Bimed Łódź. Współczesna medycyna opiera się przede wszystkim na diagnostyce. Wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań.

Dysponujemy nowoczesną pracownią diagnostyki obrazowej pozwalającą na wykonywanie szerokiej gamy badań radiologicznych i ultrasonograficznych (USG).

Interpretację badań przeprowadza doświadczony zespół specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań.
Obecnie badania diagnostyczne to nie tylko wywiad lekarski, badanie podmiotowe czy badania laboratoryjne. To przede wszystkim diagnostyka obrazowa (m.in. USG), która jest jednym z najszybszych i najlepszych narzędzi w ocenie stanu zdrowia pacjenta, a także rozpoznaniu większości schorzeń.
Szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych oferowany przez Centrum Medyczne Bimed umożliwi Państwu wczesne rozpoznanie choroby u pacjenta oraz postawienie prawidłowej diagnozy.

Wszystkie badania w naszym Centrum Medycznym wykonywane są na najwyższej klasy aparatach medycznych oraz opisywane są przez wykwalifikowanych lekarzy radiologów, posiadających wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej.

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations