Rehabilitacja Pobyt Dzienny to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Otworzyliśmy Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, gdzie intensywna rehabilitacja trwa od 2 do 6 tygodni.
Zapraszamy przede wszystkim pacjentów wymagających intensywnej i czasochłonnej rehabilitacji, niezbędnej do szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia, aktywności, pracy, sportu itp. Ta forma rehabilitacji przeznaczona jest w szczególności dla pacjentów, których stan nie wymaga pobytu w szpitalu, ale wskazana jest dłuższa rehabilitacja ogólnoustrojowa.

Rehabilitacja Pobyt Dzienny to propozycja skierowana do pacjentów po zabiegach operacyjnych narządu ruchu, urazach, złamaniach, skręceniach, np.

  • stawu biodrowego
  • stawu kolanowego
  • stawu skokowego
  • stopy
  • barku
  • ręki
  • kręgosłupa

ale również po wypadkach, świeżych udarach czy choćby dla pacjentów z dużymi deficytami neurologicznymi.

Rehabilitacja Pobyt Dzienny to oferta przeznaczona dla ludzi aktywnych, których choroba, uraz narządu ruchu spowodowały zmianę dotychczasowego trybu życia, dla ludzi oczekujących od leczenia rehabilitacyjnego szybkiego powrotu do zdrowia i aktywności.

Rehabilitacja w systemie dziennym to także szansa skorzystania z pełniejszego pakietu zabiegów, co ma swoje odzwierciedlenie w przyspieszeniu procesu rekonwalescencji i rehabilitacji, co w konsekwencji pozwala na wcześniejszy powrót do pracy i sportu.

Oferta jest skierowana zarówno dla ludzi młodych, jak i starszych, którzy nie chcą, lub nie mogą angażować
w swoje leczenie usprawniające osób trzecich (rodziny, przyjaciół) – przywożenie na rehabilitację, oczekiwanie podczas zabiegów, odwożenie do domu po rehabilitacji itp.

Rehabilitacja w systemie dziennym w Centrum Medycznym BIMED daje szansę pełnego i kompleksowego procesu rehabilitacji, ale także chwilę relaksu, skorzystania z pokoju wypoczynkowego, dostępu do internetu, codziennej prasy itp.

Pacjentom, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty (rehabilitacja pobyt dzienny) proponujemy skorzystanie w wielu dodatkowych świadczeń w bardzo przystępnych i promocyjnych cenach (badania laboratoryjne, badania diagnostyczne, porady dietetyka, zabiegi kosmetologiczne itp.)

Codziennie każdemu pacjentowi serwowany jest lunch w porze obiadowej wybierany z karty, a w przerwach pomiędzy zabiegami gwarantujemy dostęp do zimnych
i ciepłych napojów.

Istniej możliwość skorzystania z systemu ratalnego. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z Rejestracją naszego Centrum lub na stronę.

 

 

 

 Zapraszamy

 

 

 

 

OFERTA OBEJMUJE:

 

 

konsultacje z lekarzem ortopedą lub rehabilitantem przez rozpoczęciem leczenia oraz po jego zakończeniu

kwalifikację oraz ustalenie trybu i schematu leczenia

5 zabiegów fizykoterapii i kinezyterapii dobranych indywidualnie w zależności od rodzaju dysfunkcji lub leczenia operacyjnego

indywidualną pracę z fizjoterapeutą

masaż relaksacyjny lub leczniczy całego kręgosłupa

zabieg hydroterapii

lunch serwowany w porze obiadowej

dostęp do ciepłych i zimnych napojów w przerwach pomiędzy zabiegami

możliwość skorzystania z pokoju wypoczynkowego z dostępem do internetu

codzienną świeżą prasę

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations