Współczesna diagnostyka RTG wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań. Dysponujemy nowoczesną pracownią diagnostyki obrazowej pozwalającą na wykonywanie szerokiej gamy badań radiologicznych i ultrasonograficznych. Interpretację badań przeprowadza doświadczony zespół specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej. Wykorzystywana jest w każdym etapie leczenia chorego – od rozpoznania samej choroby, poprzez postępy w czasie leczenia, aż po wykrywanie powikłań.

Obecnie badania diagnostyczne to nie tylko wywiad lekarski, badanie podmiotowe czy badania laboratoryjne. To przede wszystkim diagnostyka obrazowa, która jest jednym z najszybszych i najlepszych narzędzi w ocenie stanu zdrowia pacjenta, a także rozpoznaniu większości schorzeń.

W ofercie znajduje się:

  • RTG
  • USG
  • Mammografia
  • Densytometria

Szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych oferowany przez Centrum Medyczne Bimed umożliwi Państwu wczesne rozpoznanie choroby u pacjenta oraz postawienie prawidłowej diagnozy.

Wszystkie badania w naszym Centrum Medycznym wykonywane są na najwyższej klasy aparatach medycznych oraz opisywane są przez wykwalifikowanych lekarzy radiologów, posiadających wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej.

 

Godziny pracy pracowni RTG

 


 

Poniedziałek    10:00 – 18:30

Wtorek    10:00 – 17:30

Środa   11:30 – 19:00

Czwartek    10:00 – 17:30

Piątek    10:00 – 17:30

 

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations