• Sto lat! Sto lat!

  Sto lat! Sto lat!

  Na początku lipca nasi specjaliści dr n. med. Michał Waszczykowski oraz dr n. med. Przemysław Łaganowski obchodzili jubileusz 🙂 Przeprowadzili 100 zabieg komórkami macierzystymi!

  <a href="http://bimed-lodz.pl/wp-content/uploads/2016/07/DSC_0083 propecia pills online.jpg”>DSC_0083

  Jubileuszowa pacjentka cierpiała z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Pacjentka poddana zbiegowi od wielu lat uskarżała się na dolegliwości bólowe stawów kolanowych, które nie mijały po konwencjonalnym leczeniu (rehabilitacja, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, preparaty kwasu hialuronowego). Obecnie mija drugi tydzień od zabiegu i pacjentka czuje się z dnia na dzień coraz lepiej, zmniejszają się dolegliwości bólowe stawów i poprawia się funkcja kończyn.

  DSC_0089

  Wszyscy pacjenci, którzy w Centrum Medycznym Bimed poddani zostali terapii komórkami macierzystymi są pod stałą opieką i kontrolą naszych specjalistów. Niektórzy z nich są już blisko 2 lata od zabiegu! U wszystkich pacjentów odnotowaliśmy wyraźną poprawę, zmniejszenie lub wyeliminowanie dolegliwości bólowych stawów. Wielu z nich mogło powrócić do aktywności, o której musiało zapomnieć przez długie lata dotychczasowych zmagań z chorobą zwyrodnieniową stawów. 

  Z niecierpliwością czekamy na kolejny jubileusz!

  DSC_0082

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply

Photostream

 

Layout

Color Skin

Header type

Top sidebar

2nd sidebar

Sticky Menu

Direction

Animations